© SOULDESIGN 2017.
ALL RIGHTS RESERVED.
5.0 star reviews on
B
L

Dlaczego powinienem zatrudnić Web Designera?

Żyjemy w czasach, kiedy każdy może stworzyć swoją stronę internetową zaledwie kilkoma kliknięciami. Jest to oczywiście dobre, że ludzie mogą w ten prosty sposób zaistnieć w Internecie, ale istnieją pewne wady tego rodzaju witryn.

Jak zwykle – wszystko zależy. Jeśli potrzebujesz czegoś prostego na początek i nie zależy ci zbytnio na swoim wyglądzie w internecie – może to wystarczyć, aby zainstalować wordpress i umieścić kilka treści za pomocą kilku kliknięć. Ale z drugiej strony, jeśli chcesz mieć coś bardziej wyszukanego lub dodać niestandardowe funkcjonalności – możesz natknąć się na ścianę, jeśli nie uda ci się znaleźć odpowiedniego pluginu.

Ale to jest coś z punktu widzenia kodu – a co z samym projektem? Cóż, zależy. Jeśli chcesz, aby twoja strona internetowa była zapamiętana przez użytkowników i chcesz, aby wracali, a po wpisaniu pierwszej rzeczy, która przychodzi do ich umysłu, to: „wow – muszą być dobrzy”, potrzebujesz projektanta stron internetowych.

Przede wszystkim tylko warstwa UI (samo wygląd) twojej strony internetowej powinna być dostosowana do Twojej marki (logo, ulotek, materiałów drukowanych itp.), a tego rodzaju tworzenie to już samo w sobie sztuka i wymaga dużej wiedzy na temat kolorów, czcionek, zarządzania fotografiką itp.

Po drugie, mamy warstwę UX (czyli użyteczność) strony internetowej. Nie mylę się – jeśli zainstalujesz prosty wordpress i wypełnisz go treścią, UX będzie całkiem dobry, ale ponownie – jeśli dodasz do niego więcej funkcjonalności, napotkasz problemy, jak je połączyć, aby działało to dobrze. Projektant stron internetowych najprawdopodobniej rozumie, jak działa World Wide Web i jak ludzie na niej operują – dlatego najlepszym pomysłem jest zatrudnienie kogoś z doświadczeniem, jeśli chcesz stworzyć coś wysokiej jakości lub nawet średniego poziomu.

Trzeci argument to SEO. Większość dostępnych już szablonów i oprogramowania do łatwej tworzenia stron internetowych – takich jak na przykład wix.com – nie oferuje dużo wsparcia w temacie SEO – więc możesz stworzyć swoją stronę, ale pozostaniesz niewidoczny dla publiczności, ponieważ wyszukiwarki nie będą w stanie jej znaleźć.

Kiedy zamawiasz stronę, powinieneś wziąć pod uwagę wiele rzeczy, ale my jako doświadczeni projektanci stron internetowych jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Najlepsi projektanci będą starali się znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Tworzyłem strony internetowe dla różnych klientów – naprawdę małych firm – jak np. jednoosobowy doradca finansowy lub międzynarodowe firmy, takie jak Uniwersytet Kulinarne, który posiada uniwersytety na całym świecie. Dlatego w moim przypadku każdego klienta traktuję indywidualnie. Niektórzy z nich nie potrzebują niczego specjalnego ani skomplikowanego – to wszystko wiąże się z niższą ceną za prostą stronę internetową, ale jeśli strona jest bardziej skomplikowana – muszę na nią poświęcić więcej czasu.

To również powód, dlaczego nie oferujemy na stronie cenników – każdy projekt dla mnie jest inny, wymaga innego podejścia, różnej ilości czasu, a ceny zależą od zbyt wielu czynników, aby odpowiedzieć na pytanie „ile kosztuje strona internetowa?”.

To praktycznie to samo pytanie, co „ile kosztuje samochód?” – cóż, to zależy od samochodu.

Mimo wszystko, zawsze mogę zaoferować rozwiązanie odpowiednie dla Twoich potrzeb i jeśli chcesz czegoś naprawdę prostego, jak jedna strona z informacjami kontaktowymi na początek – możemy zamknąć to w około $50 – $100 – ale tutaj niebo jest granicą. W końcu to zawsze Twoj wybór, czy chcesz kupić tani Mercedesa klasy A, S, jakiego silnika chcesz zamontować, jakiego rodzaju dodatkowego wyposażenia itp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O
G